Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 grudnia 2004
  • wyświetleń: 1122

Uwaga - obowiązuje już nowy rozkład jazdy PKP

Dziś (niedziela) wszedł w życie nowy rozkład jazdy PKP. Na trasy wyjadą pociągi nowej kategorii "InterRegion". Bedą w nich obowiązywać takie ceny biletów, jakie obowiązują w taryfie pośpiesznej.

Dwanaście takich pociągów będzie kursować na głównych liniach obsługiwanych przez PKP Intercity. Mają być alternatywą dla droższych pociągów ekspresowych i InterCity. W nowym rozkładzie jazdy na głównych liniach zostanie utrzymane cykliczne kursowanie pociągów między Warszawa a Katowicami, Poznaniem, Krakowem i Gdynią.

W godzinach rannych i popołudniowych pociągi będą kursować co godzinę, w ciągu dnia - co dwie godziny. Poza połączeniami bezpośrednimi zostanie uruchomionych 31 połączeń krajowych, zwłaszcza w relacji północ - południe, z przesiadką w Warszawie.

Informacje o zmianach w rozkładzie można uzyskać pod numerem informacji kolejowej, sprawdzić na stronie internetowej www.pkp.pl lub w informacji na dworcach.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.