czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 czerwca 2012
  • wyświetleń: 4122

GP 2 i "Dziewczynka z zapałkami"

Przez cały rok szkolny uczniowie Gimnazjum Publicznego nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Czechowicach-Dziedzicach włączali się do pięknej i jakże szlachetnej akcji pod nazwą "Dziewczynka z zapałkami".

Jej inicjatorem jest fundacja działająca na rzecz poprawy warunków życiowych dzieci z rodzin ubogich i zagrożonych patologią. Fundusze zebrane podczas akcji w sklepie "Dziedzic" rozdysponowane są pomiędzy tych rówieśników w całej Polsce, którzy najbardziej potrzebują wsparcia.

Dziękujemy zatem: wszystkim mieszkańcom, którzy swoimi dobrowolnymi datkami włączyli się do tej formy zbierania środków dla potrzebujących, uczniom GP2 - pracującym przez cały rok w charakterze wolontariuszy, którzy poświęcili swój wolny czas, wreszcie fundacji, która zaprosiła nas do współpracy, a bez której akcja nie odbyła by się. Przedsięwzięcie powiodło się i sprawiło radość naszym uczniom.

Oto lista 64 wolontariuszy: Antonik Sara, Bartosik Anna, Burda Adriana, Bolek Daria, Bugaj Daria, Bartoszek Karolina, Biernat Iga, Białek Karolina, Burian Angelika, Czylok Paulina, Czerwińska Natalia, Ciastoń Magdalena, Dratnal Karolina, Faruga Wiktoria, Faber Alicja, Fohler Marta, Fołta Klaudia, Fita Dominika, Feiilhauer Martyna, Grzywa Anna, Gołąbek Paweł, Greczka Joanna, Gruba Paulina, Judka Magdalena, Jurczyk Anna, Juszczak Sandra, Kołodziej Katarzyna, Kania Monika, Korczyk Karolina, Kwiatkowska Sabina, Krawczyk Marta, Kołoczek Gabriela, Kutryba Sylwia, Klekot Aleksandra, Kosińska Natalia, Kroker Jakub, Łuszczak Tomasz, Mederska Kinga, Milewicz Weronika, Michałczak Patrycja, Mleczko Emilia, Mikołajczyk Wiktoria, Machalica Bartek, Legierska Alicja, Legierska Kinga, Latacz Katarzyna, Porębska Dominika, Puzoń Gabriela, Szendzielorz Paulina, Strządała Klaudia, Szymańska Justyna, Schubert Elżbieta, Sekuła Martyna, Szypuła Jakub, Wieczorek Martyna, Wysocka Julia, Wertka Karolina, Władarz Kamil, Żaczek Paulina, Żuławska Klaudia, Zachara Paulina, Zięć Edyta, Zagórska Monika, Zwaliński Krzysztof.

Naszym uczniom - wolontariuszom jeszcze raz bardzo dziękujemy! I pamiętajmy, że "Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu." (M. Gogol)

Urszula Jakubiak

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.