czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 6 lipca 2012
  • wyświetleń: 7609

Douteil-Walczak usuwa wgniecenia

Artykuł sponsorowany:

Każdy dzień przynosi niespodzianki, nie wszystkie są przyjemne. Grad spadający na samochód, nieuważny parkujący, czy kasztany uderzające w blachę auta, to tylko nieliczne spośród wielu sytuacji zagrażających karoseriom.

Douteil-Walczak Usuwanie Wgnieceń BEZ Lakierowania


Douteil-Walczak Usuwanie Wgnieceń BEZ Lakierowania
Samochód przed i po usunięciu wgnieceń przez firmę Douteil-Walczak.


Firma Douteil-Walczak z Bielska-Białej, specjalizująca się w zakresie usuwania wgnieceń bez lakierowania, działa na rynku od 2004 roku. Dzięki temu posiada olbrzymie doświadczenie.

Technologia, którą wykorzystuje - SMART (Small and Medium Area Repair Technologies, Small Modular Area Repair Technology) - oparta jest na usuwaniu powstałych wgnieceń BEZ konieczności ponownego lakierowania. Dedykowana jest likwidacji niewielkich uszkodzeń karoserii polegających na wypychaniu lub wyciąganiu blachy BEZ konieczności uszkadzania powłoki lakierniczej. Proces ten odbywa się przy użyciu specjalistycznych narzędzi.

Technika ta w przeciwieństwie do tradycyjnych metod nie wymaga: szlifowania, szpachlowania, lakierowania, znacząco ogranicza koszty, w związku z czym usługa jest szybsza, tańsza i wysokiej jakości.

Oferta firmy Douteil-Walczak kierowana jest do osób i firm wymagających oraz szukających fachowego podejścia do klienta i jego potrzeb. Priorytetem zawsze jest zadowolenie klienta z wykonanych usług.

Do podstawowych działań firmy należy usuwanie wgnieceń powstałych na skutek:
- szkód atmosferycznych (gradobicia),
- spadających jesienią kasztanów,
- szkód parkingowych,
- szkód transportowych oraz komunikacyjnych,
- wandalizmu itp.

Chcąc być bliżej klienta Douteil-Walczak współpracuje ze specjalistami w zakresie oferowanych usług. Partnerem firmy jest między innymi Hagelschaden Centrum GmbH & Co. KG z siedzibą w Kamp Lintfort (Niemcy).

Douteil-Walczak posiada certyfikat jakości, wykonywanych usług uzyskany właśnie w Hagelschaden Centrum. Ponad to współpraca z ubezpieczalniami, komisami, salonami sprzedaży, autoryzowanymi punktami obsługi, lakiernikami i klientami indywidualnymi, poszerza wachlarz oferty, pozwalając tym samym na realizację rożnych zapotrzebowań.

---

Usuwanie Wgnieceń BEZ Lakierowania
Douteil-Walczak Sp z o.o.

ul. Słoneczna 9,
43-300 Meszna

Warsztat:
ul. Grażyńskiego 12
43-300 Bielsko-Biała
tel. 600 071 795
tel. 33 496-11-11
tel. 33 496-11-33