czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 5 października 2012
  • wyświetleń: 2453

Policja bada prędkość

W piątek od wczesnych godzin porannych na terenie naszego województwa prowadzona jest policyjna akcja pod kryptonimem "Prędkość". Działania policji są ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości.

Reklama

W trakcie działań policjanci wykorzystają wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości w tym pojazdy wyposażone w urządzenia do rejestracji zachowań uczestników ruchu drogowego, tzw. wideorejestratory.

Podczas akcji mundurowi będą sprawdzać prędkość, z jaką poruszają się kierowcy, kontrolować stan trzeźwości kierujących, sprawdzać wyposażenie samochodu oraz wymagane dokumenty.

Na pobłażanie w tym dniu nie mogą liczyć także kierujący czy pasażerowie niekorzystający z obowiązkowych pasów bezpieczeństwa podczas jazdy, bądź nieprawidłowo przewożący dzieci.

ab / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.