Wiadomości

  • 29 października 2012
  • wyświetleń: 1665

NZOZ Salus dba o pacjenta

Artykuł sponsorowany:

NZOZ Salus zapewnia kompleksową opiekę medyczną w domu chorego w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dowodem kompetentnej działalności placówki - znajdującej się przy ulicy Sienkiewicza 8 w Czechowicach-Dziedzicach - jest Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji przyznany w roku 2012.

NZOZ Salus
NZOZ Salus przy ul. Sienkiewicza 8 w Czechowicach-Dziedzicach


NZOZ Salus zapewnia doradztwo oraz opiekę nad obłożnie chorymi w ramach kontraktu w zakresie opieki długoterminowej domowej oraz w zakresie hospicjum domowego.

NZOZ Salus zaprasza 9 listopada do udziału w bezpłatnych warsztatach pilotażowych dotyczących pielęgnacji chorego w domu.

Szkolenie odbędzie się przy ulicy Sienkiewicza 8. Osoby zainteresowane są proszone o wcześniejszy kontakt (do 7 listopada) pod nr tel. 32 214 61-19 w godzinach od 9.00 do 15.00.

Działa tu również wypożyczalnia sprzętu medycznego oraz prowadzona jest jego sprzedaż (refundowana z NFZ).

NZOZ Salus to także możliwość leczenia przez żywienie, czyli odchudzanie. W ramach tych działań oferujemy: profesjonalną opiekę medyczną, edukację żywieniową, porady konsultacyjne i dietetyczne, wsparcie psychologiczne, a także leczenie mieszankami ziołowymi i suplementami diety. W ośrodku jest również możliwość wykonania badań laboratoryjnych. Prowadzona jest tu także sprzedaż suplementów diety.

NZOZ Salus pomaga w leczeniu trudno gojących się ran. Proponujemy doradztwo w zakresie leczenia ran odleżynowych i stopy cukrzycowej. Możliwe są konsultacje pielęgniarskie z dojazdem do domu pacjenta. Swoim pacjentom oferujemy opatrunki nowoczesne, specjalistyczne, podlegające częściowej refundacji NFZ.

Ważnym punktem działalności NZOZ Salus jest walka z bólem. To przede wszystkim zabiegi refundowane przez NFZ oraz szeroka gama zabiegów uzupełniających, takich jak: akupunktura, zabiegi fizykoterapeutyczne oraz metoda McKenziego.

NZOZ Salus

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Sienkiewicza 8

tel. 32 214 61 19
fax 32 214 61 19

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "NZOZ Salus" podaj

NZOZ Salus

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "NZOZ Salus" podaj