Wiadomości

  • 6 listopada 2012
  • 18 listopada 2012
  • wyświetleń: 4631

Targi ślubne w Ćwiklicach

W niedzielę 18 listopada w Dworku pod Jemiołą w Ćwiklicach odbyła się II edycja Dnia Młodej Pary.

W imprezie wzięło udział ponad 30 wystawców z branż związanych z szeroko rozumianą organizacją przyjęć weselnych. Swą ofertę prezentowały Restauracja Dworek pod Jemiołą, studia fotograficzne, właściciele limuzyn, salonów kosmetycznych i mody ślubnej, pracowni jubilerskich i dekoratorskich, cukiernie, barmani, DJ, Wodzireje, instruktorzy tańca towarzyskiego, hurtownie alkoholi i napojów oraz nowo powstający portal [url=htp://www.weselezrabatem.pl]http://www.weselezrabatem.pl[/url].

Opinie wystawców jak i odwiedzających, których było bez mała 600, były bardzo pochlebne. Podkreślano wysoki poziom bogatej oferty wystawienniczej, profesjonalną organizację, miłą atmosferę oraz sprzyjającą jesienną pogodę. Organizatorzy wraz z wystawcami planują kolejną edycję Dnia Młodej Pary już 3 marca 2013 roku.

Organizatorzy Joanna i Tomasz Frydrychowie oraz Barbara i Tadeusz Langerowie dziękują za objęcie nad tym wydarzeniem honorowego patronatu przez Pana burmistrza Dariusza Skrobola jak i właścicielom portalu http://www.weselezrabatem.pl, infopres.pl, Firmie Terrabit oraz portalowi pless.pl za patronat medialny.

ups / czecho.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dworek pod Jemiołą" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Dworek pod Jemiołą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Dworek pod Jemiołą" podaj