czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 listopada 2012
  • wyświetleń: 4324

Po służbie złapał pijanego szofera

Blisko 2,5 promila alkoholu miał we krwi 25-latek kierujący Volkswagenem Bora, który wyjeżdżając z parkingu spowodował kolizję z peugeotem. Szarżę pijanego pirata drogowego przerwał Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej insp. Ireneusz Szwarga, który będąc po służbie, zatrzymał sprawcę.

Reklama

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Michałowicza. Kierowca Volkswagena usiłował wyjechać z parkingu, ale robił to tak nieudolnie, że uderzył w zaparkowanego tam Peugeota. Sprawca nie zatrzymał się. Kontynuował jazdę i zamierzał odjechać z miejsca zdarzenia.

Jego pijaną szarżę przerwał komendant bielskiego garnizonu. Zatrzymał sprawcę i przekazał go w ręce wezwanego na miejsce patrolu. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał w organizmie blisko 2,5 promila alkoholu. 25-latek stracił już prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara 2 lat więzienia.

ab / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.