czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 27 listopada 2012
  • wyświetleń: 4093

Plaga pijanych kierowców

Na ulicach Czechowic-Dziedzic padł niechlubny rekord w zatrzymaniu pijanych kierowców. Tak przynajmniej wynika z ostatnich raportów policyjnych. Tylko w ciągu dwóch dni - 23 i 24 listopada - zatrzymano pięciu kierowców na podwójnym gazie.

23 listopada tuż po godz. 15.00 na ulicy Górniczej zatrzymano 49-letniego kierowcę roweru, który miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Tyle samo miał 50-letni rowerzysta zatrzymany niespełna pół godziny później na ul. Łukasiewicza.

Tego samego dnia na ul. Górniczej w ręce policjantów z bielskiego oddziału prewencji wpadł kolejny pijany 57-letni rowerzysta, który miał prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Nieco później na ul. Traugutta zatrzymano 52-letniego mieszkańca Bestwiny, który kierował samochodem osobowym, mając również 2 promile alkoholu.

Niewątpliwym rekordzistą został 44-letni kierowca fiata, który po zatrzymaniu 24 listopada na ul. Łukasiewicza miał prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.