czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2228

Mieszkańcy chcą innego rozkładu

Nie tylko mieszkańcy Czechowic-Dziedzic mają uwagi do rozkładu jazdy Kolei Śląskich (wchodzi w życie 9 grudnia). Z planem nie zgadzają się też osoby z Chybia, Strumienia i Zebrzydowic, które do naszego miasta przyjeżdżają do pracy.

koleje śląskie, chybie, strumień, zebrzydowice
Pismo do marszałka Adama Matusiewicza


Przed kilkoma dniami włodarze tych trzech gmin w formie pisemnej zwrócili się do marszałka województwa Adama Matusiewicza z prośbą o zmiany w rozkładzie. Jak zaznaczają, na problem zwracali uwagę już na początku lipca. Wspólnie sygnalizują, że ważniejsze od liczby połączeń są godziny odjazdów taboru, które uwzględnią rzeczywiste potrzeby pasażerów.

Przypomnijmy, że spore niezadowolenie wśród mieszkańców naszego miasta wywołało pominięcie w nowym rozkładzie jazdy Kolei Śląskich stacji "Czechowice-Dziedzice Przystanek", o czym możecie przeczytać w artykule z 26 listopada - tutaj.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.