czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 grudnia 2012
  • wyświetleń: 2184

Studencka: szarżujący kierowca

W nocy z 1 na 2 grudnia nieznany kierowca jadący samochodem marki Opel Corsa na ul. Studenckiej w Czechowicach-Dziedzicach wjechał m.in. w barierkę, która zabezpiecza wyjście z budynku Szkoły Podstawowej nr 4. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia.

- Patrząc na zniszczenia aż trudno uwierzyć, że kierowca o własnych siłach opuścił samochód. To cud, że przeżył - mówi jedna z nauczycielek z SP nr 4. Nie ukrywa, że wydarzenie wywołało spore oburzenie i troskę rodziców dzieci. - Az strach pomyśleć co byłoby, gdyby szarżujący kierowca uderzył w barierkę, gdyby akurat szły tamtędy dzieci - mówi. Policja poinformowała nas, że samochód czeka na swojego właściciela na policyjnym parkingu.

To nie jedyne zdarzenie ostatnich dni. 29 listopada przy ul. Węglowej nieznany sprawca skradł 300 litrów paliwa z samochodu marki Scania.

Z kolei przy ul. Nad Białką kierowca zajęty rozładunkiem towaru nawet nie zauważył momentu, gdy z jego dostawczego forda zniknęło kilka kartonów papierosów i karty telefoniczne o wartości blisko 10.000 zł.

30 listopada na ul. Słowackiego 27-letni kierowca samochodu marki Volvo potrącił 57-letniego czechowiczanina. Pieszy miał prawie promil alkoholu. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń i został odwieziony do szpitala.

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.