czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 22 lutego 2013
  • wyświetleń: 2059

UM szuka firmy do oczyszczania

Urząd Miejski poszukuje firmy, która podejmie się oczyszczania miasta oraz utrzymania zieleni miejskiej na terenie gminy.

Zakres prac obejmuje między innymi: bieżące opróżnianie koszy ulicznych oraz koszy na psie odchody, utrzymanie czystości ławek oraz tablic z planem miasta. Wybrana w przetargu firma będzie także odpowiedzialna za: oczyszczanie nawierzchni chodników, placów, parkingów, alejek, placów zabaw i terenów do uprawiania sportu.

Pracownicy wybranej firmy będą również mieli w obowiązku: zbieranie odpadów komunalnych, usuwanie nieestetycznych kwiatów i wypalonych zniczy pozostałych po świętach okolicznościowych, wykonywanie drobnych napraw, zmywanie graffiti, grabienie liści i koszenie.

Na liście zadań pojawiły się też: zbieranie odpadów z pasów drogowych, usuwanie elementów po kolizjach drogowych, usuwanie elementów zagrażających bezpieczeństwu.

Przy okazji świąt majowych, Dni Czechowic-Dziedzic oraz uroczystości 11 listopada wykonawca będzie wywieszał flagi na terenie miasta.

Umowa będzie obowiązywała do marca 2014 roku.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.