Wiadomości

  • 22 lutego 2013
  • wyświetleń: 2444

Pijany zaatakował policjantów

Zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia policjantów usłyszał 32-letni czechowiczanin, który w trakcie interwencji domowej zaatakował mundurowych. Sprawca został szybko i skutecznie obezwładniony. Za przestępstwa te grozi mu do 3 lat więzienia.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań przy ul. Górniczej w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę z domownikami.

Widok umundurowanych stróżów prawa tylko rozjuszył awanturnika. Sprawca rzucił na policjantów z rękami i usiłował ich uderzyć. Zwracał się do mundurowych wulgarnym słownictwem. Obezwładniono go i zakuto w kajdanki.

Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi blisko 3 promile alkoholu. Noc spędził w policyjnej celi. Nazajutrz, kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty przestępstw, za które może trafić do więzienia na najbliższe 3 lata.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.