czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 marca 2013
  • wyświetleń: 2137

39-latek zaatakował policjantów

39-letni mieszkaniec Bestwiny usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenie interweniujących funkcjonariuszy. Za przestępstwa te grozi mu teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotni wieczór policjanci z Czechowic-Dziedzic zostali wezwani na interwencję do jednego z prywatnych domów w Bestwinie, gdzie nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę z domownikami. Sprawca spodziewając się wizyty stróżów prawa, uciekł z mieszkania. Policjanci zatrzymali go w pobliżu jego domu.

W czasie zatrzymania mężczyzna zachowywał się wyjątkowo agresywnie i arogancko. Znieważał funkcjonariuszy wulgarnymi słowami. Szarpał się, wyrywał i próbował uciec. W czasie obezwładniania kopnął jednego z policjantów w głowę. Zakuto go w kajdanki i doprowadzono do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że miał we krwi przeszło 2 promile alkoholu.

Nazajutrz, kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty przestępstw, za które grozi mu do 3 lat za kratami.

aka / czecho.pl, źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.