czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 31 marca 2013
  • 1 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 7961

Święta: Tworzymy zimową galerię!

Tego się chyba nikt nie spodziewał - mamy białe święta i to jeszcze jakie! Co prawda w miniony piątek mieliśmy już do czynienia z intensywnymi opadami śniegu, ale tyle śniegu ile spadło w Wielkanoc musiało zaskoczyć wszystkich.

Z informacji synoptyków, taka zimowa aura może się utrzymać do końca tygodnia. Na lokalnych drogach panują trudne warunki drogowe, łatwo więc o poślizg i kolizję. Równie niebezpiecznie jest na nieodśnieżonych chodnikach. Piesi powinni być ostrożni, bo pod warstwą śniegu może znajdować się lód.

Tworzymy historyczną galerię "Zima na Wielkanoc" - dodaj zdjęcie!

Przesyłajcie zdjęcia nie tylko z motywami świątecznymi, ale także pokazujące zasypane ulice, samochody, nieodśnieżone chodniki...

Wielkanoc 2013 - śnieg · fot. daria, Damian Bobiec, BOBEK, roba25, smoczyca, Olaa122, elguz, gość, TADEUSZEK, daro1212, Jaca, Wiki&Kasia, tomek sz, Kasia&Wiki, dforota, andrzej, Bartek & Bartek, Jacek W., Joanna Płonka, KERAMJ, derma, Grażyna, Kala i Pajączek., Preskot, Magda, WNR, Kukla Michał, WeronikaW, Piotrek, eRKa, Agata LASZCZAK, Zunia, jurus69, Olciaa122, AKM, ANIAK, Matthew, Marzena, Julia, Biały, koperxxx, Rafał Ohnesorge, migotka, monika, Bartess, daaro1212, Grazia, arwady, jacor, ANETA, daro / klub.czecho.pl, daro2012 / klub.czecho.pl

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.