Wiadomości

  • 8 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 11776

Kuchenne rewolucje pozwane

Bielska Kancelaria Adwokacka Zubek Gatner Anweiler w imieniu właścicieli lokalu Matalmara skierowała do warszawskiego sądu akt oskarżenia przeciwko producentom programu "Kuchenne rewolucje".

matalmara
Kadr z Kuchennych rewolucji w restauracji Matalmara · fot. TVN


Matalmara
Restauracja Matalmara w Goczałkowicach-Zdroju


Przypomnijmy, że w październiku Magda Gessler po rewizycie w ramach "Kuchennych rewolucji" pożegnała restaurację w Goczałkowicach-Zdroju słowami "Zamknąć tę budę!". Właściciele są oburzeni tym zachowaniem oraz montażem odcinka. Z końcem ubiegłego roku postanowili zgłosić sprawę do sądu, gdzie zamierzają dochodzić swojego dobrego imienia. Adwokat przyznaje, że dzwonią do jego kancelarii właściciele innych lokali, których odwiedziła Magda Gessler.

Bielscy adwokaci reprezentują właścicieli lokalu Matalmara w Goczałkowicach-Zdroju, którzy już parę miesięcy wcześniej zapowiedzieli proces karny. To pierwszy taki przypadek, że restauracja pokazana w programie "Kuchenne Rewolucje" wnosi sprawę do sądu. Choć część lokali nie była zadowolona ze sposobu pokazania, dotychczas nikt nie zgłosił pozwu.

Odcinek Kuchennych Rewolucji w Matalmarze: zobacz

ab / czecho.pl

źródło: Gazeta Wyborcza

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Matalmara" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Restauracja Matalmara

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Restauracja Matalmara" podaj