czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 6473

Tanie sushi na zamówienie

Artykuł sponsorowany:

Sushi na każdą okazję, wesela, urodziny czy to prywatne wieczory. Taką formę urozmaicenia czasu proponuje firma Hinata Sushi z Bielska-Białej.

Menu Hinata Sushi

hinata sushi
Menu Hinata Sushi - zamówienia pod numerem tel. 727 596 991


hinata sushi menu


hinata sushi menu


Jesteśmy firmą cateringową zajmującą się świadczeniem szeroko rozumianych usług związanych z japońskim skarbem narodowym, jakim jest sushi. Nasz produkt jest wyjątkowy nie tylko ze względu na smak (unikatowy sposób doprawienia ryżu), ale jego główną zaletą jest nad wyraz przystępna cena, która niejednokrotnie jest zaporowa w większości restauracji.

W zakres naszych usług wchodzi:

1. Realizacja zamówień indywidualnych
2. Catering (wesela, komunie, imprezy rodzinne oraz firmowe)
3. Hurtowa sprzedaż sushi (hurtownie, sklepy)
4. Pokazy sushi
5. Warsztaty sushi
6. Obsługa imprez masowych
7. Body Sushi

Zamówienia dowozimy do domu!

Mianem "Sushi" nazywany jest ryż poddawany tradycyjnemu sposobowi doprawiania. Gama produktów jest ogromna i zależna od preferencji konsumenta. W skład mogą wchodzić mięsa oraz ryby poddane różnym obróbkom(surowe, marynowane, wędzone, grillowane), warzywa i owoce począwszy od zwyczajnego ogórka po egzotyczną marynowaną dynie lub liczi. Produkt ten posiada również bardzo duże walory zdrowotne, które uzyskuje dzięki zawartym w nim produktom np. algi morskiej o wysokiej zawartości jodu.

[zdjecie=8385]  Hinata Sushi


Chcielibyśmy państwa zaprosić także na pokaz do czechowickiego sklepu rybnego "Grube Ryby", który odbędzie się 19 kwietnia w godzinach 10:00-16:00. Będą mogli Państwo zobaczyć nas przy pracy i zweryfikować nasze umiejętności oraz zakupić nasz towar. Ponadto mają Państwo możliwość regularnego zakupu naszego produktu w wyżej wymienionej placówce.

Hinata Sushi


Hinata Sushi
Bielsko-Biała
ul. Janowicka 41A
nr tel: 727 596 991
www.facebook.com/HinataSushi
www.hinatasushi.pl