czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 10 maja 2013
  • wyświetleń: 1526

Laureaci wojewódzkich konkursów

Dwoje uczniów z klasy trzeciej Katolickiego Gimnazjum w Czechowicach-Dziedzicach odebrało od Śląskiego Kuratora Oświaty Stanisława Fabera listy gratulacyjne za osiągnięcia w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.

W Wyższej Szkole Administracji w Bielsku-Białej odbyła się uroczysta Gala Laureatów Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Czechowicką ziemię w kategorii szkół gimnazjalnych reprezentowali Maria Telok i Konrad Kozubek, którzy jako jedyni ze wszystkich gimnazjalistów Gminy Czechowice-Dziedzice uzyskali tytuł laureata w tegorocznych konkursach przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Katowicach.

Maria Telok zdobyła tytuł laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z geografii, a nauczycielem przygotowującym uczennicę do konkursu była Barbara Naglik.

Konrad Kozubek zdobył 2 tytuły laureata w tym roku szkolnym - z fizyki oraz chemii - i tym samym powtórzył swoje osiagnięcia z roku poprzedniego, kiedy to jako drugoklasista został podwójnym laureatem z tych przedmiotów. Opiekunami naukowym Konrada są - z fizyki Czesława Zajączkowska, z chemii - Joanna Ślusarczyk.

aka / czecho.pl, źródło: Gimnazjum Katolickie

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.