czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 czerwca 2013
  • 5 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1898

Konkurs na film o regionie

Lokalna Grupa Działania Ziemia Bielska zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Ja to kręcę" na krótki film prezentujący obszar LGD (gminy: Jaworze, Jasienica, sołectwa Czechowic-Dziedzic, Bestwina, Wilamowice, Kozy, Porąbka, Wilkowice).

- Pokaż w trzy minuty niezwykłość miejsca, w którym żyjesz. Wybierz i nakręć to, co stanowi o jego atrakcyjności: zabytki, wydarzenia, ludzie, elementy tradycji - zachęcają organizatorzy.

Forma i konwencja filmu jest dowolna, nie ma też ograniczeń wiekowych ani zawodowych. Ważne, by film dotyczył obszaru LGD - całości lub jego części.

Termin składania prac upływa 14 sierpnia. Filmy należy dostarczyć do siedziby LGD (osobiście lub pocztą). Wymagany nośnik - DVD lub Blue-Ray w formatach: wmv, mpg, mpeg, mp4 lub avi.

Spośród zgłoszonych filmów komisja wybierze do piętnastu najlepszych. Zwieńczeniem konkursu będzie Piknik Filmowy "Nakręcona Ziemia Bielska" - 31 sierpnia na stadionie Zabrzegu. W programie m.in. pokaz nominowanych filmów w kinie plenerowym i wybór zwycięzców, koncert zespołu "Dzień Dobry", projekcja filmu fabularnego i inne atrakcje.

W konkursie przewidziano nagrody: dla filmów nominowanych - podwójne karnety na Czechowickie Prezentacje Filmowe, natomiast dla zwycięzców - bony podarunkowe na zakupy w Media Markt (w kwocie: I miejsce - 700 zł, II miejsce - 500 zł, III miejsce - 300 zł).

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.