Wiadomości

  • 11 czerwca 2013
  • wyświetleń: 4173

Szukają świadków wypadków

7 czerwca w Zabrzegu ok. godz. 15.15 na ul. Stadionowej nieustalony kierujący pojazdem nieznanej marki podczas manewru wyprzedzania potrącił 36-letniego mężczyznę, który szedł krajem ulicy z dwukołowym wózkiem. Poszkodowany mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Bielsku-Białej.

Policja szuka również świadków wypadku do którego doszło 30 maja około godz. 01.10 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Niepodległości w rejonie posesji nr 79. Również nieustalony kierujący pojazdem nieznanej marki, potrącił rowerzystę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku rowerzysta doznał obrażeń ciała.
 
Świadków tych wypadków prosimy o pilny kontakt z Wydziałem d/w z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, nr tel. 33 8121-30 lub najbliższą jednostką policji - nr alarmowe 997, 112.

wak / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.