czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 lipca 2013
  • wyświetleń: 2875

Hufiec pomoże znaleźć pracę

Szukasz dodatkowej pracy w wakacje? Pomoże ją znaleźć Ochotniczy Hufiec Pracy w ramach corocznej akcji "Lato z OHP".

W ramach corocznej akcji „Lato Z OHP” w najbliższych miesiącach w większości powiatów województwa śląskiego organizowane będą seminaria, spotkania rekrutacyjne z pracodawcami, targi i kiermasze pracy wakacyjnej oraz konsultacje indywidualne badające predyspozycje zawodowe dla osób powyżej 15. roku życia.

Na warsztaty, konsultacje i spotkania informacyjne można zgłaszać się do Młodzieżowych Centrów Kariery OHP, Klubów Pracy i Mobilnych Centrów Informacji Zawodowej OHP.

Ofertami pracy dysponują Młodzieżowe Biura Pracy OHP oraz Punkty Pośrednictwa Pracy OHP, które działają w ramach unijnego projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”. Podczas rejestracji wymagany jest dowód tożsamości, a w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda opiekunów prawnych. Młodzież poszukująca zatrudnienia wakacyjnego powinna posiadać ważną legitymację szkolną, która jest podstawowym dokumentem wymaganym przez pracodawców w przypadku zatrudnienia krótkoterminowego.

Szczegółowe informacje o terminach i tematyce organizowanych przedsięwzięć można znaleźć na stronie www.slaska.ohp.pl w zakładce „Lato z OHP”. Wszelkich informacji udzielają Centra Informacji i Pracy Młodzieży OHP w Katowicach, Częstochowie i Bielsku-Białej.

Adresy wszystkich lokalnych jednostek Ochotniczych Hufców Pracy w województwie śląskim znajdują się na stronie www.slaska.ohp.pl.

ab / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.