czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 15 lipca 2013
  • wyświetleń: 11761

OSWiR proponuje rowerki wodne

Ośrodek Sportów Wodnych i Rekreacji w Kaniowie oferuje, w ramach aktywnego spędzenia wypoczynku, rowerki wodne.

rower wodny
Rowerek wodny


Wypożyczalnia sprzętu czynna jest codziennie od godziny 10.00 do 19.00. Rowerki udostępniane są wyłącznie osobom pełnoletnim, po wpłaceniu kaucji w wysokości 100zł lub zostawieniu w depozycie dokumentu tożsamości. Wszystkie osoby korzystające z wypożyczonego sprzętu muszą mieć założone kamizelki asekuracyjne/kapoki. Koszty uszkodzenia lub zaginięcia sprzętu ponosi osoba wypożyczająca rowerek.

Ponadto w ramach korzystania ze sprzętu użytkownik musi pamiętać o odpowiednim zachowaniu w wodzie tj. nie może: spożywać alkoholu, przybijać do brzegu w miejscach do tego nieprzeznaczonych, skakać do wody ze sprzętu pływającego oraz siadać na burtach. Obowiązują także zakazy: zabierania na sprzęt pływający zwierząt oraz większej ilości osób ponad przewidzianą normę, odstępowania sprzętu innym osobom, zaśmiecania akwenu i jego brzegów.

OSWiR wymaga także stosowania się do poleceń obsługi wypożyczalni, a w przypadku nadchodzącej burzy, użytkownik rowerku powinien bezwzględnie zawrócić do przystani lub, gdy jest to niemożliwe, wezwać pomoc.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.