czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2013
  • 24 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 3394

Wakacyjne remonty na finiszu

W 13 placówkach oświatowych, w czasie tegorocznych wakacji odbyły się konieczne remonty.

Reklama

Szkoła podstawowa nr 4
W Szkole Podstawowej nr 4 wyremontowano ogrodzenie · fot. SK


Jak poinformowano nas w Zespole Obsługi Szkół i Przedszkoli wakacyjne remonty w placówkach edukacyjnych objęły: w przedszkolu nr 6 w Czechowicach-Dziedzicach termomodernizację budynku, a w PP nr 10 malowanie pomieszczeń. Maluchy z przedszkola w Zabrzegu będą bawić się na odnowionych posadzkach w dwóch salach. Instalację elektryczną wyremontowano w dwóch czechowickich placówkach dla najmłodszych - nr 6 i 8.

- W Zespole Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach wyremontowano toalety. W SP nr 3 odnowiono instalację oświetleniową, a w SP nr 4 - ogrodzenia szkoły. Roboty malarskie w czasie tegorocznych wakacji odbyły się w SP nr 2 w Ligocie, a w ligockiej SP nr 3 wyremontowano dach. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bronowie doczekał się odnowionego zaplecza kuchennego - wylicza dyrektor Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli Andrzej Kamiński.

Remonty objęły również gimnazja. Wielkie malowanie odbyło się w GP nr 1, w GP nr 2 wyremontowano zaplecze sali gimnastycznej. W GP nr 3 wykonano konieczne prace obejmujące instalację odgromową oraz kominy, a także roboty malarskie na małej sali gimnastycznej.

KP / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.