czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 29 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1450

Młodzież pojedzie do Bonn

Młodzież z naszego powiatu może wziąć udział w ciekawym projekcie "Bonn International Model United Nations". To symulacja międzynarodowej konferencji wzorowanej na posiedzeniach Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Reklama

Bonn
Bonn


Konferencja odbędzie się w Niemczech w dniach od 1 do 5 grudnia. Może w niej uczestniczyć młodzież w wieku od 18 do 25 roku życia. Konieczna jest biegła znajomość języka angielskiego lub francuskiego oraz wiedza na temat polityki międzynarodowej.

Opłatę rejestracyjną, koszty zakwaterowania, wyżywienia oraz zwrot kosztów transportu autokarem pokrywa partnerski powiat Rhein-Erft, z którym powiat bielski współpracuje ponad 10 lat i realizuje wiele wspólnych projektów i inicjatyw, w tym wymianę młodzieży.

Termin nadsyłania zgłoszeń do udziału w konferencji "Bonn International Model United Nation" (wraz ze swoim CV i zdjęciem) upływa 16 września (ilość miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń).

Szczegóły dotyczące w/w przedsięwzięcia można uzyskać w Biurze Promocji Powiatu, Kultury, Sportu i Turystyki, telefon: 33 813-68-72, e- mail: alina.macher@powiat.bielsko.pl

aka / czecho.pl

źródło: Powiat pszczyński

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.