czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 5 września 2013
  • 7 września 2013
  • wyświetleń: 1633

Nordic walking w Czechowicach

Za nami:

Po raz czwarty i ostatni zapraszamy na skorzystanie z nauki chodzenia z kijkami, popularnie zwanego nordic walking. W najbliższą sobotę 7 września między 11.00 a 14.00 w parku miejskim na osoby, które chcą zapoznać się z tą formą rekreacji lub podszkolić się w technice marszu czekać będą instruktorzy nordic walkingu.

Reklama

Oprócz samych warsztatów, na uczestników czeka wiele innych atrakcji! W programie przewidziano m.in. tematyczne prezentacje oraz konkurs z nagrodami.

Warunkiem udziału w warsztatach jest wcześniejsze zgłoszenie osobiste, telefoniczne lub poprzez pocztę elektroniczną w Wydziale Strategii, Rozwoju i Promocji w Urzędzie Miejskim, Pl. Jana Pawła II 3/3 (tel. 32 214-71-68, 32 214-71-93, e-mail: t.kudzia@czechowice-dziedzice.pl).

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek, kondycję i umiejętności, z własnymi kijkami lub bez - na miejscu będą czekały kije do wypożyczenia. Po zakończeniu części aktywnej na uczestników warsztatów będzie czekał poczęstunek.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.