czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 18 września 2013
  • wyświetleń: 1239

XII Giełda podręczników używanych

7 września w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych odbyła się giełda podręczników używanych. Zawsze cieszyła się ogromnym powodzeniem, dlatego postanowiono corocznie podejmować się tego przedsięwzięcia.

Reklama

W tym roku chcących zakupić podręczniki było zdecydowanie więcej niż tych, którzy zamierzali książki sprzedać. Wpływ na to miała nowa podstawa programowa, wprowadzająca ograniczenia w obrocie książkami (uczniowie klas III nie mogli sprzedać podręczników, a uczniowie klas II nie mogli kupić książek używanych). Ponadto fakt, iż niektóre podręczniki uczniowie używają przez dwa lata spowodował, że zainteresowanie sprzedażą w tym roku było znacznie mniejsze.

XII Giełda podręczników używanych w ZSTiL · fot. Joanna Murawska


Za pomoc przy zorganizowaniu giełdy należą się serdeczne podziękowania dla nauczycieli ZSTiL (pani Joanny Krysty i pani Teresy Kamińskiej) oraz uczniów, którzy zaangażowali się w akcję: Dominikowi Młynarskiemu (IISK), Klaudii Kus (IILg), Edycie Zięć (IISK), Krystianowi Budny (IITm).

Gorąco zachęcamy wszystkich do zakupu i sprzedaży podręczników używanych w przyszłym roku.

Joanna Murawska

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.