czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 20 września 2013
  • wyświetleń: 4628

Pracownicy okradali firmę

Czterej pracownicy jednej z czechowickich firm przy ul. Mazańcowickiej usłyszą zarzuty kradzieży odzieży i obuwia sportowego o wartości blisko 2000 złotych. Za przestępstwa te zatrzymanym grozi teraz do 5 lat za kratami.

Sprawcy wpadli na gorącym uczynku przestępstwa, bo gdy tylko właściciel firmy zorientował się, że z magazynów ginie odzież sportowa, natychmiast zarządził przeprowadzenie kontroli. W jej efekcie, w czwartek wieczorem pracownicy firmy ujęli sprawców podejrzewanych o te kradzieże. Przekazali ich w ręce miejscowych policjantów.

Zatrzymanymi okazali się czterej czechowiczanie w wieku od 24 do 30 lat. Wszyscy są pracownikami tej firmy, a okradanie pracodawcy uznali za łatwy i szybki sposób dorobienia do pensji.

W czasie ich przeszukania odnaleziono skradzioną odzież i obuwie o wartości blisko 2.000zł. Część zrabowanych z firmy ubrań odnaleziono też w ich domach.

Sprawcy zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Teraz usłyszą zarzuty. Za kradzieże grozi im do 5 lat więzienia.

aka / czecho.pl
źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.