Wiadomości

  • 26 września 2013
  • wyświetleń: 18309

Kolejny wypadek na Lipowskiej!

Trzy osoby zostały ranne w wypadku samochodowym, do którego doszło wczoraj w Czechowicach-Dziedzicach. Konieczne było rozcinanie pojazdu w celu wyciągnięcia osoby poszkodowanej.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 22 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Lipowskiej. W wypadku uczestniczyły dwa samochody osobowe Fiat Punto oraz Opel Vectra. Kierowca fiata wyszedł o własnych siłach z pojazdu.

Wypadek na skrzyżowaniu Lipowskiej z DK1 · fot. Akra2


W Oplu znajdowały się dwie osoby. Kierowcę ewakuowano i przekazano pogotowiu ratunkowemu. Z kolei w celu wyciągnięcia pasażerki konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu do rozcinania karoserii pojazdu. Uwolnioną 31-letnią pasażerkę również przekazano pogotowiu ratunkowemu.

W czasie działań strażacy odłączyli akumulatory, zakręcili zbiornik LPG oraz zabezpieczyli poduszki powietrzne przed ewentualnym wystrzałem. W działaniach wzięły dział trzy zastępy straży pożarnej, akcję zakończono przed północą.

ab / czecho.pl

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.