czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 maja 2005
  • wyświetleń: 778

Bliżej siebie, dalej od narkotyków

Reklama

Bliżej siebie, dalej od narkotyków, to hasło ogólnopolskiej kampanii antynarkotykowej. Program realizowany jest na dwóch poziomach: ogólnopolskim i lokalnym. Działania prowadzone są już od 28 kwietnia. Działania lokalne obejmą między innymi rozpowszechniane materiałów, broszur podczas różnego rodzaju festynów i hapeningów. Wezmą w niej udział również lokalne stacje radiowe, prasa czy instytucje zajmujące się profilaktyką narkomanii.

Po co to wszystko? Po to, żeby pokazać jak wielkie znaczenie mają tutaj rodzice. Kampania ma zachęcić ich do bycia bliżej ze swoimi dziećmi. Ma im uświadomić, że pomimo, iż dzieci świetnie radzą sobie w szkole, nie sprawiają problemów wychowawczych.... również mogą sięgnąć po narkotyk. Największym problemem jest niewiedza rodzica, która jest jednym z czynników sprzyjających sięganiu po narkotyki. Jak pomóc własnym dzieciom, kiedy nie wie się podstawowych rzeczy...?

Podajemy stronę internetową na której możecie znaleźć artykuły, bazę placówek i pomoc: www.narkomania.org.pl. Do wszystkich zainteresowanych mających problemy jest również do dyspozycji antynarkotykowy telefon zaufania 0801-199-990.

A.O. / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.