czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 3 listopada 2013
  • 8 listopada 2013
  • wyświetleń: 8589

Burmistrz i radni posprzątają ruiny

Burmistrz oraz radni pracujący w czynie społecznym? Czemu nie! Wiceprzewodniczący rady miejskiej w Czechowicach-Dziedzicach zaproponował radnym, aby włączyli się w akcję sprzątania ruin zamku Wilczków.

Reklama

rada miejska czechowice, radni
Burmistrz i radni posprzątają ruiny · fot. ab / czecho.pl


Bartłomiej Fajfer od wielu lat stara się o zahamowanie degradacji ruin rezydencji czechowickich feudałów. Tym razem w nietypowy sposób.

- Chciałem zmobilizować radnych, aby dali dobry przykład mieszkańcom Czechowic-Dziedzic - argumentuje wiceprzewodniczący rady miejskiej.

Swój pomysł przedstawił na październikowej sesji. Okazało się, że idea spodobała się radnym i burmistrzowi. Na listę osób, które wezmą udział w akcji, wpisało się kilkunastu radnych oraz burmistrz Marian Błachut.

- Nie wiem jeszcze dokładnie kiedy zorganizujemy akcję. Może uda się jeszcze posprzątać teren ruin przed zimą - kończy pomysłodawca akcji, Bartłomiej Fajfer.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.