czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 9 listopada 2013
  • wyświetleń: 4078

20-latek napadł na salon gier

Nawet na 10 lat może trafić do więzienia 20-letni czechowiczanin, który napadł na salon gier w Czechowicach-Dziedzicach i skradł gotówkę. Policjanci zatrzymali napastnika.

Reklama

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek około południa. Młody mężczyzna wszedł do salonu gier przy ul. Szkolnej i skradł z szuflady gotówkę. Kiedy obsługa salonu usiłowała go zatrzymać, sprawca zaczął się szarpać i wyrywać. Zagroził pracownicy salonu śmiercią i rzucił się do ucieczki. Czechowiccy policjanci poszukiwali złodzieja.

Bardzo dobre rozpoznanie środowiska przestępczego doprowadziło do ustalenia 20-latka, podejrzewanego o to przestępstwo. Sprawca został zatrzymany. Twierdził, że bywał w salonie, ale nie ma nic wspólnego z kradzieżą pieniędzy. Dopiero po przedstawieniu przez śledczych zebranych dowodów, zmienił zdanie i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Zatrzymany usłyszał już zarzuty kradzieży rozbójniczej.

aka / czecho.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.