Wiadomości

  • 24 lutego 2014
  • wyświetleń: 4167

Silesia uznana dobrym pracodawcą

Przedsiębiorstwo Górnicze "Silesia" otrzymało tytuł "Lidera Społecznej Odpowiedzialności" w kategorii "Dobry pracodawca".

silesia
Kopalnia Silesia · fot. Gekon


PG Silesia, dyplom


Celem programu "Liderzy Społecznej Odpowiedzialności" jest rozpowszechnienie w działających na terytorium Polski firmach i instytucjach zasad Biznesu Społecznie Odpowiedzialnego, którego jednym z ważniejszych aspektów jest kształtowanie dobrych relacji z pracownikami. Równocześnie Program ma za zadanie wskazanie Liderów w zakresie realizacji założeń CSR.

Patronat nad programem sprawuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Uzyskany tytuł stanowi potwierdzenie statusu przedsiębiorstwa jako firmy solidnej, wrażliwej na potrzeby otoczenia, firmy, z którą warto się związać i współpracować.

Jednym z kluczowych obszarów branych pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosków było bezpieczeństwo pracy.

- Kwestie bezpieczeństwa mają w PG Silesia najwyższy priorytet. Duża część środków finansowych jest przeznaczana na jego nieustanną poprawę, ale skupiamy się również na wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz zaawansowanej organizacji pracy. Myślę, że to wszystko sprawia, że PG Silesia jest atrakcyjnym miejscem pracy dla przedsiębiorczych górników - powiedział Michal Heřman.

aka / czecho.pl

źródło: PG Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

kopalnia Silesia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "kopalnia Silesia" podaj