czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 11 marca 2014
  • 12 marca 2014
  • wyświetleń: 3160

Tydzień ślubny z Afrodytą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "White Diva: salon sukien ślubnych" podaj

Artykuł sponsorowany:

Salon Sukien Ślubnych White Diva w Piasku k. Pszczyny zaprasza wszystkie przyszłe Panny Młode do swojego sklepu. Od wtorku do soboty (11-17 marca) trwa tam "Tydzień Ślubny z Afrodytą".

W tych dniach Salon White Diva gościć będzie 20 najpiękniejszych sukien z kolekcji Afrodyty "Essences" na rok 2014. Przy podpisaniu umowy na zakup sukni ślubnej Panna Młoda otrzyma bon na dodatki ślubne o wartości 200 zł. Zachęcamy do wcześniejszego umówienia się na wizytę w tym czasie.

White Diva: Tydzień ślubny z Afrodytą


Salon Sukien Ślubnych White Diva istnieje już od 6 lat. W tym czasie zaufało mu wiele Panien Młodych, pozwalając zadbać o swój wizerunek w tym szczególnym dniu. W salonie dostępne są suknie ślubne polskich firm Margarett i Afrodyta, amerykańskiej marki Annais oraz pochodzące z Włoch suknie marki Giovanna Sposa. Wizytówką firmy jest profesjonalna i serdeczna obsługa, dbająca, by kobieta poczuła się tu wyjątkowo i w ciepłej, przychylnej atmosferze wybrała suknię swoich marzeń.

W salonie znajduje się ponad 50 modeli sukien i co miesiąc pojawiają się nowości. Do wybranej kreacji można dobrać odpowiednie dodatki. W ofercie salonu jest duży wybór welonów, stroików, okryć, biżuterii z kamieniami Swarovski, obuwia ślubnego, w tym butów ze skóry, które po ślubie można zafarbować na dowolny kolor.

White Diva Suknie Ślubne

43-211 Piasek
ul. podleśna 18 (przy DK1)

kom. 693839374

White Diva: salon sukien ślubnych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "White Diva: salon sukien ślubnych" podaj