czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 29 marca 2014
  • 29 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2449

Zostań technikiem rybactwa!

Za nami:

Lubisz obcować z przyrodą, ale nie znalazłeś odpowiedniego kierunku w szkole ponadgimnazjalnej? Szkoła w Międzyświeciu (gmina Skoczów) ułatwi ci wybór. Od września otwarty zostanie tam nowy kierunek - Technik rybactwa śródlądowego.

Reklama

We wtorek 29 kwietnia w Zespole Szkół Rolniczych w Międzyświeciu odbędą się dni otwarte. Uczniowie zaprezentują tam takie kierunki jak: technik rolnik, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik architektury krajobrazu, technik logistyk oraz nowo powstały kierunek - technik rybactwa śródlądowego.

Nowa specjalizacja jest dedykowana zarówno dla uczniów lubiących kontakt z przyrodą jak i w dalszej karierze myślących o założeniu własnej firmy, w tym wykorzystującej w swojej działalności najnowsze technologie teleinformatyczne. Zawód Rybaka wymaga kreatywności i rozwija umiejętności związane zarówno z samodzielnym działaniem (w tym menadżerskie i marketingowe) jak i działaniem zespołowym, zarządzaniem finansami, dbałością o środowisko naturalne, wykorzystywaniem nowoczesnych urządzeń i technologii teleinformatycznych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.miedzyswiec.xon.pl

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.