czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2014
  • wyświetleń: 3692

Trawa stwarza zagrożenie

Nasz czytelnik poinformował nas o problemie zarośniętych poboczy dróg na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Wysokie trawy skutecznie utrudniają widoczność na skrzyżowaniach.

Nasz czytelnik twierdzi, że niemalże wszystkie skrzyżowania w gminie są zarośnięte trawami. - Dlaczego bierze się pan za obowiązki powiatu, którym później nie może pan sprostać. Wystawia pan na próbę cierpliwość kierowców - pisze pan Zbigniew (nazwisko do wiadomości redakcji).

Aby zobrazować całą sytuację nasz czytelnik wykonał kilka zdjęć w rejonie newralgicznych miejsc. - Proszę spojrzeć na zdjęcie z tą małą dziewczynką na rowerku. Czy dla niej jest to bezpieczne? Ona ma życie przed sobą, ale może je stracić w trawie - grzmi autor poniższej fotografii.

trawa
fot. czytelnik


Urząd Miejski jeszcze pod koniec kwietnia ogłosił przetarg na koszenie dróg powiatowych na terenie gminy Czechowice-Dziedzice. Rozstrzygnięcie zamówienia publicznego nastąpiło pod koniec maja. Wykonawca jest zobowiązany na dwukrotne koszenie dróg powiatowych w okresie letnim. Pierwsze koszenie ma się odbyć do 23 czerwca, drugie w sierpniu.

ab / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.