czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 5 lipca 2014
  • wyświetleń: 2337

Dzieci z wizytą w Urzędzie Miasta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Kilkudziesięciu młodych uczestników zajęć prowadzonych w ramach akcji "Lato" odwiedziło Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta w Czechowicach-Dziedzicach.

Reklama

Wizyta młodych mieszkańców naszej gminy w czechowickim magistracie związana była z tematem zajęć prowadzonych w ramach akcji "Lato". Jej uczestnicy będą przygotowywać "Makietę Miasta Marzeń Czechowic-Dziedzic". Zabierając się za to zadanie postanowili najpierw poznać tajniki fachowego opracowywania miejskich map i planów.

Młodych "kartografów" interesowały szczególnie najstarsze, przedwojenne mapy Gminy Czechowice-Dziedzice. Pytali głównie o to, jak zaznacza się na ma mapach budynki, rzeki, drogi i mosty.

Dzieci z wizytą w Urzędzie Miasta - 07.2014 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Dzieci wizytujące w czechowickim Urzędzie Miasta uczestniczą w akcji "Lato" organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 3 na Lipowcu oraz Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj