czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 10 września 2014
  • 21 września 2014
  • wyświetleń: 3082

Szkoła zdrowego gotowania w SP 5

Za nami:

W dniach 14 oraz 21 września o godzinie 18.00 w Czechowicach-Dziedzicach w Szkole Podstawowej nr 5 odbędzie się "Szkoła Zdrowego Gotowania". Do dyspozycji uczestników będzie kuchnia oraz stołówka.

Uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami zdrowej kuchni oraz otrzymać praktyczne wskazówki, jak gotować i jak jeść, by zachować zdrowie, energię i piękny wygląd. Warsztaty będą składały się z części teoretycznej oraz praktycznej, w ramach której będziemy mogli wspólnie przygotować pyszne i zdrowe potrawy, jednocześnie przekonując się, jak proste, szybkie, przyjemne i satysfakcjonujące są eksperymenty w zdrowej kuchni.

Jak zapewniają organizatorzy, prowadząca Beata Głowacka ma duże doświadczenie w prowadzeniu tego rodzaju warsztatów, dlatego doskonale wie, jak zachęcić zniechęconych, jak rozwinąć skrzydła amatorom, jakie wskazówki dać osobom zmagającym się z różnego rodzaju dolegliwościami, oraz jak dogodzić kubkom smakowym nawet najbardziej wątpiących uczestników.

adv / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.