czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 22 września 2014
  • 10 października 2014
  • wyświetleń: 11813

Spotkania z Anną Wesołowską

Zakończył się cykl wykładów profilaktycznych prowadzonych przez sędzię Annę Marię Wesołowską. W wykładach wzięło udział 12 szkół - łącznie ok 3 tys. dzieci i młodzieży z terenu Gminy Czechowice-Dziedzice.

Młodzież z zainteresowaniem słuchała wykładów oraz chętnie brała w nich udział. Wykłady prowadzone przez sędzię Annę Marię Wesołowską cieszyły się sporym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Po wykładach młodzież miała możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć oraz otrzymania autografu pani Sędzi. Po wykładach młodzież oraz rodzice dostali ulotki dotyczące przemocy, narkotyków i alkoholu.

Spotkania z sędzią Anną Marią Wesołowską - 09.2014 · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom pragnie serdecznie podziękować wszystkim Dyrektorom szkół za włączenie się w organizację spotkań z panią Sędzią.

- Szczególne podziękowania składamy pani Bożenie Dyrdzie - Dyrektor Zespołu Szkół w Ligocie za wyjątkowe zaangażowanie w rozpropagowanie informacji o wykładach. Składamy także podziękowania dla Miejskiego Domu Kultury, za udostępnianie sali widowiskowej kina oraz życzliwą współpracę - mówi Agnieszka Borowska Paszek, kierownik Biura ds. Profilaktyki i Przecwidziałania Uzależnieniom.

Spotkania miały na celu przestrzeganie młodzieży przed współczesnymi zagrożeniami, które nie rzadko prowadzą do łamania prawa. Zadanie finansowane było z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.