czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 24 września 2014
  • wyświetleń: 4191

Wskazali pijanego kierowcę

Czujni mieszkańcy naszego miasta po raz kolejny poinformowali policję o kierowcy na "podwójnym gazie". Tym razem kierowca z promilami prowadził samochód ciężarowy.

W poniedziałek rano na ul. Węglowej zatrzymano 55-latka z Pszczyny, który kierował samochodem ciężarowym. W wydychanym powietrzu stężenie alkoholu wynosiło 0,6 promila. Kierowcę wskazali świadkowie.

Kolejne zgłoszenia dotyczyły kradzieży. Jednej z mieszkanek skradziono torebkę z dokumentami. Niefrasobliwa mieszkanka pozostawiła ją w samochodzie. Straty oszacowała na 500 zł.

Z kolei w jednym z salonów sprzedaży telefonów komórkowych przy ul. Niepodległości skradziono telefon demonstracyjny marki Samsung o wartości 2,5 tys. zł.

Na ulicy Legionów doszło również do wypadku drogowego. 61-letni kierowca samochodu marki Toyota nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 18-letniemu motorowerzyście. Poszkodowany 18-latek z otwartym złamaniem nogi trafił do szpitala.

nan / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.