czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 6 października 2014
  • 8 października 2014
  • wyświetleń: 12267

Wybory: nowy serwis czecho.pl

Mniej niż 40 dni pozostało do wyborów samorządowych. 16 listopada wybierzemy swoich przedstawicieli w radach miejskiej, pięciu gminnych i powiatowej. Dokonamy także wyboru burmistrza i wójtów oraz radnych w sejmiku wojewódzkim. By przybliżyć czytelnikom sylwetki kandydatów oraz zasady i statystyki dotyczące głosowania, uruchomiliśmy serwis wyborczy czecho.pl.

W jednym miejscu - pod adresem www.wybory.czecho.pl - będziemy Was informować o najważniejszych bieżących wydarzeniach związanych z wyborami na terenie gminy Czechowice-Dziedzice.

Lada moment znajdziecie tutaj kandydatów na stanowisko burmistrza Czechowic-Dziedzic. Przedstawimy listy kandydatów do rad i sejmiku. Będzie także możliwość, by zadać startującym w wyborach pytania oraz zobaczyć ich prezentacje.

wybory, głosowanie
16 listopada wybierzemy władze samorządowe. · fot. czecho.pl


Komitety i kandydaci mają teraz czas, aby do 16 listopada (a właściwie do 14 listopada - rozpoczęcia ciszy wyborczej) przekonać mieszkańców zarówno do wzięcia udziału w głosowaniu, jak i do oddania głosu na swoją kandydaturę.

Jeżeli 16 listopada nikt z kandydatów na burmistrza nie uzyska wyniku ponad 50%, to będzie nas czekała druga tura wyborów - 30 listopada.

---

Informacja dla komitetów i kandydatów:

Każdy komitet, którego kandydaci biorą udział w najbliższych wyborach w gminie Czechowice-Dziedzice może bezpłatnie pod adresem www.wybory.czecho.pl przedstawić swój program oraz osoby ubiegające się o mandaty.

Dane do zarządzania komitetem i kandydatami w najbliższych dniach zostaną wysłane do wszystkich komitetów. W przypadku braku tych danych prosimy o kontakt z redakcją portalu czecho.pl.

Prosimy również o kontakt komitety, które mają zasięg ogólnopolski i w gminie Czechowice-Dziedzice wystawią swoich kandydatów o kontakt pod numerem 32 212-88-93 lub mailowy - redakcja@czecho.pl.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.