czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 13 października 2014
  • 16 października 2014
  • wyświetleń: 2392

Prace na torach, pociągi opóźnione

Do 22 grudnia PKP Polskie Linie Kolejowe będą prowadziły awaryjne prace torowe związane z wymianą rozjazdów oraz remontem torów na odcinku Czechowice Dziedzice Południowe - Bielsko-Biała Główna.

W związku z robotami na tym odcinku pociągi w relacjach Katowice - Bielsko-Biała Główna oraz Bielsko-Biała Główna - Katowice, mogą być opóźnione od 5 do 20 minut (w zależności od sytuacji ruchowej na tym szlaku).

- Informacje na temat opóźnień pociągów, ich skomunikowania oraz ewentualnej komunikacji zastępczej będą na bieżąco podawane podróżnym na stacjach oraz przez Kierowników Pociągów - mówi Jacek Karniewski z zespołu prasowego PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.. Jak dodaje, PKP Polskie Linie Kolejowe przepraszają podróżnych za wszelkie utrudnienia związane z wprowadzeniem niezbędnych procedur, podczas prowadzenia ruchu pociągów na tym odcinku.

aka / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.