czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 18 października 2014
  • wyświetleń: 1328

O zagrożeniach w cyberprzestrzeni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Za nami:

Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach we współpracy z Biurem ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom w ramach Jesiennej Szkoły Profilaktyki zaprasza na wykład dotyczący zagrożeń czyhających w cyberprzestrzeni.

"Profilaktyka cyberprzemocy i cyberprzestępczości oraz psychospołeczne, prawne i medyczne aspekty narkomanii" to temat wykładu prowadzonego przez Ireneusza Brachaczka. Spotkania odbędą się 27 października o godzinie 16.30 w Filii nr 9, ul. Gminna 4 Zabrzeg, a także 28 października o godzinie 16.30 w Filii nr 10, ul. Węglowa 56 Czechowice-Dziedzice.

Spotkanie adresowane jest do młodzieży i osób dorosłych. Wstęp wolny

Wykład poprowadzi Ireneusz Brachaczek "Pro-Sens", który jest emerytowanym policjantem pełniącym służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie. Przez ponad 10 lat zajmował się na szczeblu powiatu cieszyńskiego, problematyką prewencji kryminalnej i profilaktyki szkolnej. Przez ostatnie cztery lata służby piastował funkcję rzecznika prasowego cieszyńskiej Policji. Ukończył wyższe studia pedagogiczne na Uniwersytecie Śląskim filia w Cieszynie oraz wiele kursów i szkoleń dających mu wszelkie kompetencje do prowadzenia zajęć profilaktycznych z młodzieżą. Jest wykładowcą w Gliwickiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości, gdzie prowadzi zajęcia z profilaktyki zagrożeń w środowisku lokalnym. Ma na swoim koncie kilka publikacji.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj