czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 października 2014
  • wyświetleń: 3203

PKM: linia nr VII pojedzie objazdem

Od poniedziałku 20 do niedzieli 26 października pasażerowie PKM linii nr VII muszą się liczyć z opóźnieniami w kursowaniu autobusów - informuje Biuro Publicznego Transportu Zbiorowego Urzędu Miejskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Utrudnienia związane są z czasowym wyłączeniem z ruchu części ulicy Komorowickiej w Bielsku-Białej.

Objazd i związane z nimi utrudnienia dla ruchu pojazdów, w tym autobusów linii nr VII czechowickiego PKM, związane są z przebudową przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Komorowickiej w Bielsku-Białej. W związku z pracami autobusy pojadą objazdem, z pominięciem dwóch przystanków:
  • Bielsko-Biała Komorowicka/Czerwona - nieobsługiwany w kierunku Bielsko-Biała centrum, w zamian będzie obsługiwany przystanek przy ul. Czerwonej - Czerwona/Komorowicka
  • Bielsko-Biała Komorowicka/Przejazd - nieobsługiwany w obu kierunkach, w zamian będzie obsługiwany przystanek przy ul. Piekarskiej - Piekarska Bielsko-Biała Wschód.


Utrudnienia potrwają do godzinny 20.00 w niedzielę 26 października.

aka / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.