czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 20 listopada 2014
  • wyświetleń: 5269

O krok od tragedii?

Prawdopodobnie bezmyślność mogła doprowadzić do tragedii. We wtorek popołudniu strażacy odebrali informację o pożarze w pustostanie przy ul. Krasińskiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Na miejscu zdarzenia okazało się, że palą się pozostawione w piwnicy śmieci. Nie wykluczone, że ktoś rozpalił ogień aby się ogrzać. - Sytuacja mogła jednak w każdej chwili wymknąć się spod kontroli. W takich przypadkach, które nawet na pozór wydają się być w pełni bezpieczne może dojść do nieszczęścia - przestrzegają strażacy.

Osoba, którą strażacy znaleźli na miejscu zdarzenia została przekazana w ręce policji. Przyznała się do podpalenia. - Na szczęście tym razem nikt nie ucierpiał - dodają strażacy.

Do kolejnego pożaru doszło 19 listopada w Ligocie na ul. Nowy Świat. Strażacy zostali wezwani do palącego się samochodu osobowego marki Opel Omega. Zniszczeniu uległa komora silnika.

nan / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.