Wiadomości

  • 11 grudnia 2014
  • wyświetleń: 4469

Wykład w LO Skłodowskiej-Curie

Za nami kolejny Dzień Seminaryjny w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie, organizowany po raz pierwszy we współpracy ze Stowarzyszeniem Nasze Liceum, podczas którego, zamiast zwykłych lekcji, uczniowie spotykają się z ciekawymi osobami.

W tym roku wśród zaproszonych gości, którzy opowiadali o sobie i swoich pasjach, dominowali pracownicy naukowi śląskich i krakowskich uczelni wyższych. Szczególnym zainteresowaniem wśród uczniów cieszył się wykład dr hab. Jarosława Tomasiewicza z Uniwersytetu Śląskiego poświęcony kryzysowi na Ukrainie. Uczestnicy wykładu mogli się zapoznać z kulisami wydarzeń za naszą wschodnią granicą oraz z ciekawym materiałem naukowym zebranym przez wykładowcę.

wykład
Dr hab. Jarosław Tomasiewicz podczas wykładu w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie. · fot. LO im. M. Skłodowskiej-Curie


Wydarzenie to stało się również okazją do pogratulowania Panu Jarosławowi Tomasiewiczowi, wieloletniemu pracownikowi liceum, uzyskania kolejnego stopnia naukowego jakim jest habilitacja.

Gratulacje w imieniu całego środowiska licealnego wraz ze specjalnie na tą okazję ufundowaną przez Stowarzyszenie statuetką przekazał Gościowi dyrektor Liceum.

LO im. Marii Skłodowskiej-Curie / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.