Wiadomości

  • 12 grudnia 2014
  • 15 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2896

Kup poradnik i pomóż chorej Mai

Do Wigilii Bożego Narodzenia na terenie Czechowic-Dziedzic dystrybuowane będzie charytatywne wydawnictwo "Poradnik Bożonarodzeniowy". Dochód ze sprzedaży poradnika przeznaczony będzie na pomoc Mai Bies, 4-letniej dziewczynki chorej na białaczkę.

- Wydany właśnie na święta Poradnik, z którego dochód przeznaczony będzie na pomoc Mai Bies jest wspaniałym prezentem dla siebie i bliskich. Dodatkowo włączą się Państwo do akcji pomocy ciężko chorej dziewczynce. Jest to kontynuacja programu "Razem z Mają" - informuje Monika Czyż.

W poradniku można znaleźć zbiór przepisów kulinarnych, uzupełniony o informacje dotyczące świątecznych zwyczajów, a także mini śpiewnik z kolędami rozpisanymi na nuty. Podgląd kilku stron wydawnictwa dostępny jest po prawej stronie artykułu.

Całości patronuje Fundacja Radość Dzieciom, która jest zleceniodawcą wydania broszury. Poradnik można nabyć pod numerem 795-736-081.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.