czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 stycznia 2015
  • 24 stycznia 2015
  • wyświetleń: 12254

Bezpłatne porady prawne

Za nami:

W Czechowicach-Dziedzicach od początku stycznia bieżącego roku prowadzone są darmowe porady prawne dla najbardziej potrzebujących mieszkańców miasta i okolic. Pomocy prawnej udzielają wykwalifikowani prawnicy, praktykujący na co dzień w kancelariach adwokackich.

Darmowe porady prawne w Czechowicach-Dziedzicach stanowią część realizacji śląskiego programu "Bezpłatne Porady Prawne w Twoim Mieście" wykonywanego z sukcesem przez Fundację Restytucja na terenie miast: Bielsko-Biała, Sosnowiec, Katowice, Częstochowa , Chorzów, Rzeszów oraz Lublin.

W Czechowicach porady prowadzone są w Kancelarii Parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Spotkania z prawnikami odbywają się w każdą sobotę w godzinach od 10.00 do 12.00. Udział w spotkaniu jest niezobowiązujący i nie wiąże się z żadnymi opłatami. Zainteresowani powinni uprzednio zarejestrować się telefonicznie. Telefon dyżurujący czynny w godzinach od 8:00 do 20:00 pod numerem 790-666-450.

aka / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.