czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 19 marca 2015
  • 21 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 6305

Akurat na koncercie charytatywnym!

19 kwietnia odbył się Koncert Charytatywny "Lubię mówić z Tobą..." organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomoc raduje".

Reklama

Akurat na koncercie charytatywnym - 19.04.2015 · fot. Michał Szydłowski


Słowo wstępne wygłosił prezes Stowarzyszenia Rafał Pająk podczas którego podziękował wszystkim zebranym za przybycie i wsparcie. Starostwo reprezentowane było przez wicestarostę Grzegorza Szetyńskiego oraz członka zarządu Stanisława Piętę, Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach reprezentował burmistrz Marian Błachut i przewodniczący Rady Miejskiej Damian Żelazny.

Organizatorzy dziękują zaprzyjaźnionym księżom: ks. A. Młoczek i ks. A. Zawada za obecność i wsparcie.
Serdeczne podziękowania składają na ręce sponsorów: B.H. Podbeskidzie, Lombard u Leszka, Kontakt Simon, Media Target, Vcanal, Katarzynie Kukli-Puzoń, Fabryce Zapałek, Fotodziobak, Graftech.

Uczniowie wraz z nauczycielami Zespołu Szkół nr 4 pięknie zaprezentowali się w części artystycznej, a poczęstunek przygotowany przez uczniów z ZSZ nr 4 zwiększył obwody w niektórych taliach. Organizatorzy dziękują również młodzieży z Gimnazjum Katolickiego za występ oraz zbieranie funduszy podczas rewelacyjnego koncertu Akurat.

Wspaniałą pamiątką okazały się zdjęcia wykonane w fotobudce dostarczonej przez FOTOBODZIAKa z Bielska-Białej. Dla tych, którzy z różnych przyczyn nie dali rady być na koncercie w tym dniu również przygotowano niespodziankę, o której organizatorzy poinformują wkrótce.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.