czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Wiadomości

  • 26 marca 2015
  • wyświetleń: 4269

Czechowice ograniczą emisję gazów

Program Ograniczenia Niskiej Emisji w Gminie Czechowice-Dziedzice na lata 2015-2018 został opracowany w grudniu ubiegłego roku. Wcześniej przeprowadzono ankietyzację mieszkańców. Niestety, do urzędu spłynęło nieco ponad 20 ankiet, co świadczy o znikomym zainteresowaniu potencjalnym udziałem w realizacji Programu.

Reklama

Realizacja Programu Ograniczenia Niskiej Emisji w Gminie Czechowice-Dziedzice nastąpi po wcześniejszym podjęciu uchwały Rady Miejskiej w tej sprawie. Dopiero po przyjęciu uchwały ogłoszony zostanie komunikat o składaniu wniosków przez zainteresowanych udziałem w Programie mieszkańców.

- Trudno w tej chwili określić termin, w którym to nastąpi. Zwłaszcza, że ankiety dotyczące ewentualnego udziału w Programie odesłało nam nieco ponad 20 osób. Bardzo mała ilość ankiet świadczy jednak o znikomym zainteresowaniu mieszkańców potencjalnym udziałem w realizacji Programu - komentuje burmistrz Marian Błachut.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.