Wiadomości

  • 11 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1044

Dzień przedsiębiorczości w ZSTiL

25 marca 19 uczniów ZSTiL brało udział w kolejnej edycji Dnia Przedsiębiorczości organizowanej przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości pod honorowym patronatem Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Czechowickie firmy przyjęły na jednodniowe praktyki przyszłych logistyków, fryzjerów, handlowców, hotelarzy i kucharzy. Uczniowie mieli szansę przekonać się, czy ich wyobrażenia o wymarzonym zawodzie są prawdziwe i czy mają predyspozycje do wykonywania danej pracy.

Dzień przedsiębiorczości jest projektem sprzyjającym podejmowaniu przez młodych ludzi trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Poprzez udział w programie uczniowie mieli możliwość odbycia kilkugodzinnych praktyk w wybranym miejscu pracy, zweryfikowania swoich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, pozyskania informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu, doświadczenia związku pomiędzy wykształceniem a karierą zawodową, zapoznania się z organizacją i zarządzaniem firmą.

ZSTiL

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.