czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 3773

Nowa szkółka piłkarska w mieście!

Artykuł sponsorowany:

Juraj Dancik, słowacki piłkarz, doświadczony zawodnik najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce oraz na Słowacji, mistrz kraju z zespołem MSK Żylina, otwiera w Czechowicach-Dziedzicach piłkarską szkółkę "Football Academy" dla dzieci!

Juraj Dancik, Football Academy


Football Academy to największa i najdynamiczniej rozwijająca się sieć elitarnych szkółek piłkarskich w Europie Południowo-Wschodniej dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Unikalny w Polsce system szkolenia oraz struktura organizacyjna, administracyjna i marketingowa oparte są na najlepszych angielskich wzorcach.

Football Academy oferuje najmłodszym zawodnikom przede wszystkim treningi przez zabawę oraz edukację przez sport w duchu zasad fair play. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka!

Sprawdź sam! Weź udział w pierwszych dwóch bezpłatnych treningach. Nasi doświadczeni trenerzy obejmą dziecko szczególną opieką, zintegrują z grupą, a po zakończonych zajęciach przekażą istotne informacje na temat zapisów. Rodzice jak i same dzieci, mogą w ten sposób ocenić, jak bardzo podobają im się zajęcia Football Academy!

Zapisy pod numerem 511-493-641.

Zapraszam na treningi,
Juraj Dancik